piątek, 28 stycznia 2011

Wyróżnienie :)

"Mamo! Mamo! Chodź szybko! Dostałyśmy wyróżnienie!" Z taką radością wołałam mamę, by poinformować ją o tym, jakże miłym zdarzeniu! :)
Wyróżniła nas Butterfly!!! Jesteśmy jej niezmiernie wdzięczne, tym bardziej, że dopiero od 3 tygodni uczestniczymy w życiu blogowym :)


"Oto zasady przyznawania i przekazywania tych nagród kolejnym osobom:
1. Podziękuj za wyróżnienie.
2. Umieść u siebie link do bloga osoby, która Cię wyróżniła.
3. Umieść u siebie logo wyróżnień.
4. Przekaż nagrodę do 10 blogów.
5. Umieść linki do tych blogów.
6. Powiadom o tym nominowane osoby."

My zaś chciałybyśmy wyróżnić:
1. Mój twórczy świat - Chuda Milionerko, dla Ciebie wyróżnienie za całokształt. Za Twoją twórczość i jakże inspirującą i miłą osobowość :) Twe słowa zawsze dodają nam skrzydeł :) A wdzięczność, jaką odczuwamy, nie da się wyrazić słowami ;)
2. Galeria decoupage. Otulona wiatrem - Za oryginalność i pomysłowość. Oby powiew wiatru zawsze przynosił Ci nowe pomysły ;)
3. Nocna zmiana dekoracji - Przede wszystkim wyróżniamy Twoje prace, ale również Twoją osobę za życzliwość, szczerość i miły nastrój jaki tworzysz. :)
4. Alideco -  Wyróżnieniem tym chciałybyśmy wyrazić nasz podziw dla Twojej twórczości. Prócz tego, co widać gołym okiem, chciałybyśmy również docenić tym sposobem życzliwość i ciepełko, jakie bije od Twojej osoby. W szerokim tego słowa znaczeniu.  Cieszymy się, że jesteś :)
5. Bajka decoupage - Jesteśmy pod wrażeniem Twoich prac, za miłe chwile spędzone na Twoim blogu oraz szczerość, zostajesz wyróżniona wyróżnieniem, którym i my zostałyśmy wyróżnione! :P :P :P :P :P
6. Evulsianka - Lubimy do Ciebie zaglądać, ponieważ miło patrzy się na Twoje prace, które cieszą oko
7. Angela - Za wrażliwość duszy i oryginalność Twojej twórczości
8. Oxi po raz pierwszy - Za świeżość i oryginalność Twoich prac
9. Robię bo lubię - Za różnorodność i pomysłowość
10. Hanjowate Miejsce - Wyróżnienie dla prac, które wykonujesz z pasją i artyzmem :)

4 komentarze:

Angela pisze...

wzruszyłyście mnie drogie panie :) wiem, że moje prace nie równają się z waszymi ale TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK BARDZOOOOOOOOOOOOO WAMMMMM DZIĘKUJĘ :*

Evulsianka pisze...

Bardzo się ciezę, że komuś podobają się moje prace :) Do niedawna robiłam decu i biżu do szuflady, tym bardziej wyróżienie jest dla mnie miłe i nie ukrywam, że jestem zaskoczona :)Dziękuję!!!

Alicja pisze...

Bardzo Wam Kochane dziękuję za wyróżnienie! I za te ciepłe słowa napisane pod moim adresem! To budujące i bardzo miłe! Ściskam Was bardzo mocno :*

Jufima pisze...

Dla mnie to również było zaskoczenie, zwłaszcza, że to moje pierwsze wyróżnienie:) Sprawiło mi wielką radość, dziękuję bardzo za uznanie i ciepłe słowa:)